https://beton-plotysk.sk/
+421 911 640 097
Zavolajte nám
info@beton-plotysk.sk
Napíšte nám
Instagram a Facebook
Sledujte nás


Cena montáže: od 25 Eur/bm pri výške plota 2m

Montáž predstavuje osadenie a zabetónovanie stĺpov, osadenie a vyšpárovanie platní a aj osadenie štriešok ak sú súčasťou montáže. Cenu montáže ďalej ovplyvňuje výška plotu, terén, prístup na pozemok, výška plotu a lakovanie alebo farbenie plota, ak ste si vybrali tento spôsob prevedenia povrchovej úpravy plotu.

OHLÁSENIE DROBNEJ STAVBY

Stavba betónového oplotenia do výšky 2m je drobná stavba, na ktorú sa podľa §57 ods.1 vzťahuje “ohlasovacia povinnosť drobnej stavby„

Vzorové tlačivo pre ohlásenie drobnej stavby nájdete TU

Odporúčame vytýčenie pozemku geodetom, aby sa predišlo nečakaným komplikáciám pri stavbe plota.


Ak ste sa rozhodli pre montáž svojpomocne, tu je stručný návod


Výkop dier

Vykopeme diery 40x40cm do nemrznúcej podľa hĺbky podľa výšky stĺpu min. 80cm v osovej hĺbky podľa výšky stĺpu min. 80cm v osovej vzdialenosti 205 cm a vytýčime napnutou a po šnúrou cca 20 cm nad terénom celú dráhu vyváženie plotovej zástavby.

Osadenie prvého stĺpiku

Do vykopaného otvoru osadíme stĺp zvolenej výšky a vyvážime podľa. Stĺp zabetónujeme betónovou zmesou zaliatí znovu kontrolujeme vodováhou.

Betónovanie sĺpikov

Do vyhĺbeného otvoru vložíme druhý stĺp a skontrolujeme podľa vodováhy. Stĺp odkloníme, vložíme do drážok na stĺpe prvú dosku. Kontrolujeme vodováhou vyváženie stĺpov a vrchy dosiek. Zabetónujeme druhý stĺp.

Osadenie dosiek

Po zatuhnutí betónu vložíme do stĺpov požadované množstvo betónových dosiek. Opticky a vodováhou kontrolujeme vyváženie.

Špárovanie a záver

Po osadení všetkých dosiek do stĺpov znova opticky a vodováhou kontrolujeme stĺpy a rovinu na doskách. Vo finále vyšpárujeme zvisle stĺpy a vodorovne dosky. Umývame a dohladíme špongiou.Netrúfate si na stavbu plota svojpomocne? Zverte sa do rúk odborníkom.

Popri výrobe poskytujeme aj profesionálnu montáž betónového plotu. Zbavte sa starosti s montážou betónového plotu a nechajte jeho realizáciu na nás. Súčasťou montáže sú všetky prípravné, zameriavacie, výkopové, betonárske a murárske práce.

Mám záujem o montáž